Wegwerp elektronische sigaretten EGQ met 800 trekjes
1. De R62 is een goede keuze voor degenen die een soepelere en efficiëntere rookervaring willen.2. Het apparaat is uitgerust met een krachtige batterij van 500 mAh.
Beschrijving
800 Puffs wegwerpvap
Het voordeel van R62 is dat het kan voldoen aan de behoeften van de rokers voor een groot rookvolume en smaak.
R62 gebruikt twee dubbele verwarmingsdraden en kan de spanning en de luchtstroom aanpassen. R62 heeft een capaciteit van 800 trekjes, die economischer en betaalbaarder is.
R62 biedt een breed scala aan smaken.
R62 kan ook de stroom- en olieniveaus in realtime weergeven via het displayscherm, dat meer in lijn is met mode -achtervolgingen en persoonlijkheidsdisplay.
De details zijn als volgt:
| Nicotine | 2% nicotine -zout |
| E-vloeistof | 20 ml e-vloeistof |
| Pauze | 800 suffs per apparaat |
| Schakelaar | Luchtstroomregeling |
| Batterij | Geïntegreerde 500 mAh batterij |
| Smaak | 10 smaken kunnen worden gekozen |
| Cadeau -doos | 10 pc's in één geschenkdoos |
| Karton | 200 pc's in één doos |
| G.W | 15,6 kg |
| Meet | 59*28*23cm |
Vragen:
1. Kun je zonder recept een vape kopen?
Vanaf 1 oktober zijn vapes beschikbaar in gemeenschapsapotheken in alle staten en gebieden behalve Tasmanië als een schema 3 -product. Dit betekent datPatiënten ouder dan 18 jaar kunnen nu vapen kopen zonder recept na een consult met een apotheker.
2. Verkoopt Walmart Vapes?
Te midden van groeiende bezorgdheid over de gezondheidsrisico's van vapen,Walmart kondigde vrijdag aan dat het niet langer e-sigaretten zou verkopen in zijn Amerikaanse winkels, worden de nieuwste (en grootste) grote retailer in het land om hun verkoop te verbieden, samen met anderen zoals Rite Aid, Dollar General en Costco.
FAQ
Vraag: Bent u handelsbedrijf of fabrikant?
A: Wij zijn de productie van elektronische sigaretten, ik hoop het bedrijf met u te doen! Bedankt!
Vraag: Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: We accepteren meestal betaling door T\/T of L\/C. Betaal 50% van tevoren, we zullen beginnen met de productie, na het betalen van het saldo zullen we verzenden.
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk














