ELEN BAR De nieuwste release best verkopende 15000 puffs wegwerpbare elektronische sigaret
1.R69 is een wegwerpvape met 15000 bladerdeegs.2.R69 heeft slechts 500 mAh batterij, die kan worden opgeladen.
Beschrijving
15000 puffs wegwerpvap
R69 gebruikt twee dubbele verwarmingsdraden en heeft een sterk rookvolume.
R69 kan de spanning en de luchtstroom aanpassen om een aangepaste smaak te bereiken.
R69 heeft een capaciteit van 15, 000 trekjes, die economischer, hygiënisch en handiger is.
R69 biedt nu 10 smaken, waaronder Strawberry, Apple, Mint, enz. Bovendien biedt R69 op maat gemaakte smaken en OEM/ODM -services.
R69 heeft ook een displayscherm dat het vermogen en het olieniveau in realtime kan weergeven, zodat u het apparaat goed kunt kennen, wat erg mooi en praktisch is.
Als je opschiet en de nieuwe ervaring probeert door R90.
De details zijn als volgt:
| Nicotine | 2% nicotine -zout |
| E-vloeistof | 25 ml e-vloeistof |
| Pauze | 15000 trekjes per apparaat |
| Schakelaar | Luchtstroomregeling |
| Batterij | Geïntegreerde 500 mAh batterij |
| Smaak | 10 smaken kunnen worden gekozen |
| Cadeau -doos | 10 pc's in één geschenkdoos |
| Karton | 200 pc's in één doos |
| G.W | 18,5 kg |
| Meet | 55*28.5*29cm |
Vragen:
1. Wordt uw longen weer roze nadat u gestopt bent met roken?
Hoewel een deel van de longschade door roken onomkeerbaar is, is veel ervan omkeerbaar. Ongeacht hoe lang je hebt gerookt,stoppen kan u helpen de longfunctie te verbeteren en uw longen te helpen hun gezonde, roze uiterlijk te herwinnen.
2. Hoe veel suffels van een vape per dag te veel is?
Zwaar vapen kan schadelijk zijn voor de gezondheid, dus het is belangrijk om matiging te oefenen. Vapers moeten erop gericht zijn om hun tellen binnen een veilige afstand te houden. Studies suggereren dat ongeveer140 trekjes per dagzijn veilig voor de meeste vapers.
FAQ
Vraag: Bent u handelsbedrijf of fabrikant?
A: Wij zijn de productie van elektronische sigaretten, ik hoop het bedrijf met u te doen! Bedankt!
Vraag: Hoe omgaan met problemen met de douaneopruiming?
A: De klant is verantwoordelijk voor alle taken, belastingen, douanevalingskosten en alle opslagkosten die lokaal zijn beoordeeld tijdens het douaneclame -proces. Het pakket wordt teruggestuurd naar ons magazijn als de vergoeding niet wordt betaald binnen de vastgestelde periode die is toegestaan voor standaard douanevalantie in uw land.
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk









