JACOB merk elektronische sigaretten
1.De D28 elektronische sigarettenkit is een populair wegwerpapparaat, het nieuwste product van Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2.Een gebruiksvriendelijke, voorgevulde e-vloeistof van 12 ml die 20 mg nicotinezouten bevat voor een duurzame 5,000 trekjes en die verkrijgbaar is in verschillende smaken.
Beschrijving
JACOB merk elektronische sigaretten
De D28 elektronische sigarettenkit, die we de JACOB-merk elektronische sigaretten noemen, is een populair wegwerpapparaat, het nieuwste product van Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
JACOB merk elektronische sigaretten, we noemen het D28, wat populair is in de wereld.
Een gebruiksvriendelijke, voorgevulde e-vloeistof van 12 ml die 20 mg nicotinezouten bevat voor een duurzame 5,000 trekjes en is verkrijgbaar in verschillende smaken.
Het apparaat van JACOB Brand Electronic Cigarettes is strak en gemaakt van zacht aanvoelende materialen en is qua grootte en ontwerp vergelijkbaar met een pen, met een uniek en ergonomisch mondstuk.
De details zijn als volgt:
| Nicotine | 2% nicotinezout |
| E-vloeistof | 12 ml e-vloeistof |
| Bladerdeeg | 5000 trekjes per apparaat |
| Schakelaar | Controle van de luchtstroom |
| Batterij | Geïntegreerde 650mAh-batterij |
| Smaak | Er kunnen 10 smaken worden gekozen |
| Geschenkdoos | 10 stuks in één geschenkdoos |
| Karton | 400 stuks in één doos |
| G.W | 36 kg |
| MEET | 55,5*28,5*30cm |
Vragen:
1.Kun je vapen in Walmart?
Nee, je kunt niet legaal vapen bij Walmart. Je kunt vanaf de ingang van de winkel 7 meter of meer (buiten) vapen.
2.Welke apps verkopen dampen?
Met behulp van de Instacart-app of -website kun je Vaporizer-producten binnen een uur op dezelfde dag laten bezorgen bij winkels bij jou in de buurt.
3.Hoe stop ik met dampen?
Hier zijn 5 tips voor het omgaan met nicotineontwenning
a.oefening.
b.afleiding.
c.Vertrouw op uw ondersteuningssysteem.
d. Vind stressoplossingen.
f.Vier je prestaties.
Veelgestelde vragen
Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: Wij accepteren meestal betaling via T/T of L/C. Betaal 50% vooraf, wij starten met de productie, na betaling van het saldo verzenden wij.
Vraag: Hoe om te gaan met inklaringsproblemen?
A: De klant is verantwoordelijk voor alle invoerrechten, belastingen, inklaringskosten en eventuele opslagkosten die ter plaatse worden berekend tijdens het inklaringsproces. Het pakket wordt teruggestuurd naar ons magazijn als de kosten niet binnen de gestelde termijn voor de standaard douane-inklaring in uw land zijn betaald.
Vraag: Wat te doen met retourneren?
A: Wij accepteren geen retourzendingen als er geen probleem is met het product.
Als het aan het product ligt, bieden wij technische ondersteuning en de bijbehorende after-sales service.
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk






















