10000 Bladerdeegvapes-pen
1.D34 is een nieuw product van Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2.Dit is het werk van technici, een elektronische sigaret met een fopspeenflesmond.
Beschrijving
10000 Bladerdeegvapes-pen
D34 is een nieuw product van onze Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. We noemen het ook wel 10000 Puff Vapes Pen.
Dit is het werk van technici, een elektronische sigaret met een speenflesmondje.
Onze eerste indruk van dit product is wit, sneeuwwit. Ja, dit is een prachtig product, en het meest indrukwekkende is de witheid.
Een kleur is al heel aantrekkelijk, maar qua design nog aantrekkelijker. Als we het gebruiken, zullen we misschien aan onze kindertijd denken, misschien hebben we allemaal een goede rust nodig. Nu er veel sociale druk is, kan een stressverminderend product goed in de behoefte van mensen voorzien.
Alle materialen die zijn gebruikt voor de D34, de10000 Bladerdeegvapes-pen.zijn prima, de roestvrijstalen behuizing, inclusief het mondstuk van voedingskwaliteit.
Serieus, we hebben deze wegwerp-e-sigaret geüpgraded met een grotere batterij en een betere spoel. Dus wat betekent dit precies? Nou ja, getest voordat je op de kar springt, de batterij gaat mee. Ten tweede is de smaak iets om over naar huis te schrijven. Puur, helder en subliem.
Natuurlijk is er een verscheidenheid aan smaken om uit te kiezen, en klanten kunnen op elk gewenst moment smaken aanpassen. Wij zijn een elektronische sigarettenfabriek, we kunnen ODM, OEM ontmoeten.
Welkom, nieuwe en oude klanten om te raadplegen.
De details zijn als volgt:
| Nicotine | 2% nicotinezout |
| E-vloeistof | 17 ml e-vloeistof |
| Bladerdeeg | 7000 trekjes per apparaat |
| Schakelaar | Controle van de luchtstroom |
| Batterij | Geïntegreerde 650mAh-batterij |
| Smaak | Er kunnen 10 smaken worden gekozen |
| Geschenkdoos | 10 stuks in één geschenkdoos |
| Karton | 400 stuks in één doos |
| G.W | 12,5 kg |
| MEET | 55,5*28,5*30cm |
Vragen:
1.Wat is de dunste vape-pen?
2.Wat is een slanke vape-pen?
De Slim e-sigaret is een slanke damp die eruitziet als een pen.
3.Wat is het verschil tussen een vape en een vape-pen?
Een vape-pen kan een vape worden genoemd, maar vape omvat veel e-sigaretten.
Veelgestelde vragen
Vraag: Bent u een handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn de fabrikant van elektronische sigaretten, we hopen zaken met u te doen! Bedankt!
Vraag: Hoe lang is uw levertijd?
A: Als de goederen op voorraad zijn, doorgaans 1-5 dagen. Als er geen voorraad is, wordt dit bepaald op basis van de hoeveelheid en duurt dit meestal 1-2 weken.
Vraag: Verstrekt u monsters? Is het gratis of extra?
A: Wij bieden gratis monsters aan onze klanten. Als het monster moet worden aangepast, brengen wij de relevante kosten in rekening.
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk

















